Akopark Kalite

AR-GE

  • Kuruluşundan bu yana AR-GE odaklı, sürekli gelişime, değişime ve yeniliklere açık olan firmamız, yılların verdiği tecrübeyle geliştirdiği disiplinli, deneyimli ve dinamik kadrosuyla Dünya’nın en gelişmiş otopark sistemlerini üretmeyi hedeflemiştir.
  • AKOPARK, Ar-Ge çalışmalarına önem vererek sanayinin sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı, bilim ve teknolojideki birçok yeniliği OTOPARK SİSTEMLERİNE katmayı ve uluslararası yeniliklerin üstüne çıkacak teknolojiyi yakalamayı amaç edinmiştir.
  • AR-GE çalışmaları ile geliştirmiş olduğumuz bir çok özelliği OTOPARK SİSTEMLERİNE entegre eden yüksek teknolojisiyle kaliteliyi en üst düzeyde yakalamıştır. Bu sayede sektöründe farkındalık yaratan marka olmayı hedeflemektedir. Ayrıca, bünyesinde istihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve güçlü servis kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak günden güne büyümektedir.
  • Ar-ge çalışmaları neticesinde OTOPARK SİSTEMLERİMİZİN çalışma prensipleri en ince ayrıntılara kadar ar-ge birimimizde analiz edilip gerekli testler yapıldıktan sonra üretim safhasına geçilmiştir.
  • Ar-ge çalışmalarıyla hedeflediğimiz en son nokta tekniğin bilinen durumunu aşmak ve bu sayede ar-ge çalışmalarımızla farkımızı ortaya koymaktır.

6-10 Mayıs da Yapı Fuarındayız

Tüyap da düzenlenecek yapı fuarında 12A salonunda 502 inci standda bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kataloğumuzu İndirin

Ürünümüzün özelliklerini inceleyebileceğiniz kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.