Akopark Kalite

İnsan Kaynakları

AKOPARK İnsan Kaynakları olarak temel prensibimiz insan odaklı olmak ve başarının temelinde insanın olduğu bilincinde yol almaktır. MONTESQUIEU’NUN DA DEDİĞİ GİBİ “BÜYÜK İŞLER BAŞARMAK İÇİN ÜSTÜN YETENEKLİ OLMAK GEREKMEZ. İNSANÜSTÜ DEĞİL, AMA İNSANLARIN İÇİNDE ONLARLA BİRLİKTE OLMAK GEREKİR”. Bizler İnsan Kaynakları departmanı olarak din, dil, ırk ve etnik grup gözetmeksizin insan yatırımı odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bu sebeple de insanları yeteneksiz ya da bilgisiz diye nitelendirmek yerine, iyi bir eğitim ve iyi bir yönlendirme süreciyle insanları topluma kazandırma amacı gütmekteyiz.

Personelimiz, yaptıkları iş üzerinde en iyi, en kaliteli ve iş güvenliğini en üst düzeyde yakalama bilinci ile çalışmakta olup, gerek zihinsel gerekse bedensel emek verdikleri her proje için kalite politikasına hâkim olarak iş süreçlerini gerçekleştirmektedir. Her yeni projede ve her bir üretimde, projeye ve üretime değer katmak için gayret eden etik bir aile olarak büyüyerek varlığımızı güven içerisinde sürdürmekteyiz.

AKOPARK olarak her birimiz, hizmet ettiğimiz şirketin ihtiyaçlarını karşılamada üstümüze düşen hayati rolün farkında olup, aile üyelerimizin haklarına ve itibarına saygı duymayı şirket kültürümüzün genel prensibi olarak görmekteyiz. İnsan kaynağı kültürümüze bakışımızı şöyle sıralaya biliriz;

  • Kişisel Bilgileriniz

  • İletişim Bilgileriniz

  • Başvuru Bilgileriniz

6-10 Mayıs da Yapı Fuarındayız

Tüyap da düzenlenecek yapı fuarında 12A salonunda 502 inci standda bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kataloğumuzu İndirin

Ürünümüzün özelliklerini inceleyebileceğiniz kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.