Hakkımızda

Kuruluşundan bu yana AR-GE odaklı, sürekli gelişime,  değişime ve yeniliklere açık olan firmamız, yılların verdiği tecrübeyle geliştirdiği disiplinli, deneyimli ve dinamik kadrosuyla Dünya’nın en gelişmiş otopark sistemlerini üretmeyi hedeflemiştir.

Dünyada ve ülkemizde bulunan büyük kent merkezlerinde sürekli artan nüfusla orantılı olarak çoğalan araç sayısı günden güne otopark sorunlarını arttırmakta ve metropollerdeki otopark sıkıntısından dolayı trafik sorunları oluşmaktadır.

AKOPARK ile otopark sorunun yaşandığı her noktada çözüm ortağı olmak, araç parkı için doğan ihtiyaca ve talebe cevap vermek, sınırlı park alanları olan belediyeler, sosyal tesisler, toplu konutlar, özel mülkler, alış veriş merkezleri ve sınırlı alana sahip otoparklarda alana bağlı otopark sorunlarına çözüm bulabilmek, otoparkların kapasitesini arttırmak için mekanik otopark ve akıllı otopark sistemleri üretmekteyiz.

AKOPARK geliştirdiği yönetim anlayışıyla bünyesinde istihdam ettiği tecrübeli teknik eleman ve güçlü servis kadrosu ile hizmet kalitesini arttırarak günden güne büyümektedir.

Üretimlerimiz TÜRKİYE, BURSA ili, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 10.000 m² açık alan üzerine kurulu 6.000 m² kapalı alana sahip tesislerimizde gerçekleştirmektedir. AKOPARK, 2010 yılında yenilenen teknolojik makine parkı sayesinde firmamız, üretim otomasyonundaki işçilik payını azaltmış, üretim standardını, ürün kalitesini ve tesisin kapasitesini arttırmıştır.

Vizyonumuz

Dünya da ve ülkemiz de kent merkezlerinde otopark sıkıntısını azaltmak amacıyla; ar-ge çalışmaları neticesinde geliştirdiğimiz; iş güvenliği arttırılmış, gerek kullanıcıların gerekse araçların güvenliği son teknolojiyle sağlanmış, hızlı ve seri hareket kabiliyetine sahip akıllı otomatik otopark sistemleri üreterek, daha düşük maliyetlerde maksimum kaliteli üretim yapmaktır.

Misyonumuz

Otopark sistemleri üretirken ar-ge çalışmalarıyla entegre ettiği yenilikçi, teknolojik, araştırmacı, çok yönlü farkındalık yaratan düşünme sistemiyle;

  • Kullanım alanlarında otopark sıkıntısını azaltmayı,
  • Minimum alanlarda, maximum kullanım alanları oluşturmayı,
  • Gerek otopark sistemi yönetimini, gerekse kullanıcıların kullanımlarını kolaylaştırmayı,
  • Güvenli çalışma prensibiyle, iş güvenliği, araç güvenliği ve can güvenliğini ön planda tutan
  • Standart dışı yüksek teknolojiye dayalı üretimi ortaya koymayı,
  • Maximum kaliteyi minimum fiyatlarda alıcılara sunmayı,
  • Akıllı tasarım sebebiyle aşınmaya dayalı parçaların değişimini ve bu sebeple de servis
  • maliyetlerini düşürmeyi,

...Ve en önemlisi otopark sistemi kullanıcılarına güvenli park sistemleri sunarak müşteri memnuniyetine dayalı bir sistem oluşturmaktır.

6-10 Mayıs da Yapı Fuarındayız

Tüyap da düzenlenecek yapı fuarında 12A salonunda 502 inci standda bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kataloğumuzu İndirin

Ürünümüzün özelliklerini inceleyebileceğiniz kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz.